O programování a psychologii🎙️

4. 5. 2023 | Podcasty 🎙️

Přijala jsem pozvání do podcastu ProgramHRování. A tak jsme si s Vojtou a Šárkou půlhodinku povídali o tom:

✔️ Jak to všechno začalo – jak jsem se dostala k psychologii a IT a proč jsem se rozhodla tato dvě odvětví ve své profesi propojit

✔️ Jak se připravit na start kariéry v programování. Jak se vyrovnat s nelehkými očekáváními. Jak se nebát poslat CVčko na první pozici v IT. Jak se připravit na pohovory a následně se vyrovnat s případným neúspěchem.

✔️ Jak se po nástupu do práce cítit komfortně v novém kolektivu. Jak si říci o pomoc od kolegů pokud ji potřebuji.

Tak neváhej a nasaď sluchátka 🎧, stačí kliknout na tento >>> odkaz <<<.

4. 5. 2023 | Podcasty 🎙️

Buď v obraze a nenech si ujít žádný článek. Stačí zanechat email.

Loading

Buď v obraze a nenech si ujít žádný článek. Stačí zanechat email.

Loading

Jsem Nela Slezáková, terapeutka pro ajťáky

Jsem psycholožka a coby samouk jsem uspěla i jako programátorka. Dnes mě živí IT a psychologie dohromady. Rozumím, s čím se potýkáš, ať už v IT jsi, nebo se do něj chystáš. A kde mě můžeš potkat? V junior guru komunitě, PyLadies, na stránce o psychice v IT a přednáškách či podcastu o duševním zdraví při kariérní změně.

Další články

Jak na asertivní komunikaci 🖊️

Jak na asertivní komunikaci 🖊️

Kdyby tak lidé říkali právě to, co cítí, a komunikovali upřímně a napřímo, co potřebují. A hlavně kdybys to dokázal/a i ty! Ukážu ti, jak v 6 krocích asertivně vyjádřit své potřeby tak, aby se druhý neurazil a došli jste k oboustrannému pochopení a případnému řešení.

Roztřiď své úkoly a budeš víc v klidu 🖊️

Roztřiď své úkoly a budeš víc v klidu 🖊️

Cítíš se (někdy) přetížený/á, máš pocit, že úkoly se na tebe sypou ze všech stran a narůstají snad geometrickou řadou, místo aby ubývaly? Představím ti techniku, která ti pomůže vypořádat se s velkým množstvím úkolů. Ne nadarmo se jmenuje po americkém prezidentovi!

Cesta do IT ve větší pohodě a udržitelně 🎥

Cesta do IT ve větší pohodě a udržitelně 🎥

V médiích se často dočtete, jak lukrativní obor IT je, jakou má zářnou budoucnost a platy jsou nadstandardní. Ale články už nikdy nezmíní, jaká dřina je dostat se tam! Právě to teď zažíváš, jsi na cestě do IT? Pusť si mou přednášku, která ti poradí 5 klíčových zásad, které vedou k tvému vysněnému cíli.