Jsem v IT

Práce na sobě je chytrý krok

Můžeš se mít (ještě) líp, neplácej se v tom sám, když ti aktuální stav nevyhovuje. Pomůžu ti vyznat se v situaci a v sobě, dostaneme se k jádru problému a společně ho vyřešíme.

Jsem ajťačka a psycholožka v jednom

Zvažuješ koučink, terapii, mentoring… ale vlastně nevíš, co na tvou situaci sedí nejlíp, co ti sedne? Dopřeju ti full service – paleta toho, co ti můžu během spolupráce nabídnout, je pestrá. Díky tomu nemusíš hledat další specialisty.

IT je výzva, vím to z praxe

Okolí nechápe, jak těžké to v téhle práci dokáže být? Já kopu za stejný tým jako ty, jsem ajťačka. K tomu jsem psycholožka, proto vím, že se na tom dá pracovat. A tahle okem neviditelná práce se pozitivně odrazí v tvém pracovním i osobním životě.

Získáš (znovu) rovnováhu

Pomůžu ti naplnit cíle, získat nadhled, porozumět si. Duší jsem terapeutka a v mé práci a zvolených metodách se to odráží. Během spolupráce se mnou by sis měl/a víc porozumět, získat klid, sebejistotu a „nakazit se“ mou vírou v tvé schopnosti.

Čeho spolu můžeme dosáhnout?

Z

Konečně se posuneš kariérně vpřed

Už nějakou dobu přešlapuješ na místě a nevyhovuje ti to, chtěl/a bys dál, výš, jinam… jen nevíš jak? Podpořím tě v kariérním růstu. Poradím kdy, co a jak konkrétně udělat. A neopustím tě až do cíle.

Z

Lépe porozumíš své situaci a pocitům, budeš víc v klidu

Pomůžu ti se v sobě vyznat. Klient si často myslí, že chce A. Se mnou zjistí, že zakopaný pes je v B. Nemarni čas řešením sekundárního problému, dostaň se se mnou k jádru pudla.

Z

Cítíš vyhoření? Znovu zažehnem tvou jiskru

Už delší dobu necítíš spokojenost a chceš ji (znovu) zažívat – v práci i doma? Rozhodně, přece chceš žít, ne přežívat! Vše v životě je propojené, proto osobnostní růst často pozitivně ovlivní tvou práci i tvé vztahy.

Z

Poznáš své silné stránky a jak je nejlíp využívat

Vlastně nevíš, v čem jsi silný/á v kramflecích a kde zbytečně plýtváš kalorie? Udělám ti psychologickou diagnostiku osobnosti a budeš vědět, na čem stavět úspěch, kde zapracovat a jak dál.

{

Na spolupráci s Nelou mi nejvíc pomohla chill pozitivní energie, hodně věcí zvládnutých v krátkém čase – velký společný náboj a zároveň nulový stresují rozměr že bychom něco měli.

Matěj

Přínos pro mě bylo hned první setkání, díky kterému jsem si uvědomil, že problémy si přenáším z minulosti – hlavně z dlouhodobého dálkového studia a že se opakují, pouze v trochu jiné podobě. V zásadě už jenom uvědomění si problému mi výrazně zlepšilo stav.

Tibor

Na koučinku mi nejvíc pomohlo nahlédnutí, jak probíhá definice toho, co potřebuji, ujasnění si souvislostí. A že můj názor je také důležitý!

Lenka

 

Jak spolupráce probíhá

na začátek

Úvodní konzultace zdarma

Většina klientů využije 30minutovou nezávaznou konzultaci. Probereme, jaká témata chceš řešit, jaký typ spolupráce je pro tebe nej (koučink, mentoring, psychodiagnostika, terapie), jak sezení probíhá, co ti přinese.

najdeme cesty

Máš zájem? Jdem na 1. sezení!

Objednáš se a ve stanovený čas připojíš přes Zoom na videohovor. Pracujeme naplno a ty získáš představu, jak to standardně probíhá. (Na 1. setkání nabízím garanci spokojenosti, tj. platíš až po sezení, když naznáš, že to byl pro tebe přínos.)

přijdeme na to

Pravidelně se potkáváme online

Jak často? Nejčastější frekvence je 1x za týden nebo 14 dní. Ať zvolíš jakýkoli typ spolupráce (terapie, koučink, mentoring, psychodiagnostika), každé sezení by ti mělo přinést uspořádání myšlenek, nadhled a větší klid.

je to na tobě

Pokračujeme tak dlouho, jak potřebuješ

A taky podle typu spolupráce – psychoterapie trvá typicky 6–12 měsíců, při koučinku a psychodiagnostice to bývají minimálně 3 sezení, mentoring většinou tak dlouho, dokud nedosáhneš stanoveného cíle. 

pusu mám na zámek

A co důvěrnost informací?

Naprostá. Svou práci pravidelně superviduji a jsem členkou Českomoravské psychologické společnosti.

Její etický kodex je pro mě závazný včetně důvěrnosti informací o klientech a závazku mlčenlivosti. Mám soukromou praxi, proto nejsou informace o tobě součástí žádné zdravotnické dokumentace.

{

„Po pár sezeních člověk zjistí, že se může Nele s plnou důvěrou otevřít, i když má strach nebo negativní předchozí zkušenost od jiných terapeutů/koučů. Myslel jsem, že jdu k Nele řešit jeden konkrétní problém. Ale přirozeně jsem se rozmluvil o dalších souvislostech a věcech, které jsem nikdy předtím nikomu neřekl.“

Ivan

Jaký typ podpory ti bodne?

Váháš, jestli pro tebe bude spolupráce se mnou přínos? A potřebuješ koučink nebo spíš terapii? Udělej si krátký kvíz a budeš mít jasněji.

Dopřeju ti koučink, mentoring,
terapii i diagnostiku

Mentoring

Podpořím tvůj kariérní růst a celkovou spokojenost v práci. Společně přijdeme na to, v čem vězí problém(y), a poradíme si s tím. S mentorem na to nejsi sám, máš oporu – u mě s psychologicko-koučovacím vibem.

Koučink

Ideální forma spolupráce pro toho, kdo chce v životě udělat konkrétní změny a najít optimální řešení problému. Třeba pokud bojuješ s imposter syndromem a chceš jednou provždy porazit pocit „jsem lůzr“.

Terapie

Zaměřuju se na rozvoj, podporu, nabízím vhledy na tvé problémy. Nevrtáme se v dávných traumatech a minulosti, soustředíme se na přítomnost. Vedu k růstu, porozumění a poznání, že život máš ve svých rukách.

Diagnostika

Během min. 3 sezení získáš odpovědi na otázky, které tě (o sobě) vždy zajímaly. Ujasníš si své silné stránky, jaký jsi, co potřebuješ a co to znamená pro to, co právě řešíš. 

Klienti si chválí, že empaticky následuju jejich potřeby. Jsme na jedné vlně a plujem někdy svižně jak na Ohři, jindy pomalu jak na Berounce… prostě jak je zrovna potřeba.

Ceník

Platíš za jednotlivá sezení nebo si dopřeješ výhodný balíček. Sezení si můžeš přeobjednat – jen to prosím udělej co nejdřív, ať může uvolněný termín využít někdo jiný. V tíživé finanční situaci ti můžu poskytnout slevu.

1 sezení 3 sezení 5 sezení
55 minut 1 200 Kč
1 200 Kč / 55 minut
3 300 Kč
1 100 Kč / 55 minut
5 000 Kč
1 000 Kč / 55 minut

85 minut

+ 50 % času
až o 40 % výhodnější

1 650 Kč
1 100 Kč / 55 minut
4 500 Kč
1 000 Kč / 55 minut
6 750 Kč
900 Kč / 55 minut

Balíčky 55 minutových sezení

1 sezení

1 200 Kč (1 200 Kč / 55 minut)

3 sezení

3 300 Kč  (1 100 Kč / 55 minut)

5 sezení

5 000 Kč (1 000 Kč / 55 minut)

Balíčky 85 minutových sezení

1 sezení

1 650 Kč (1 100 Kč / 55 minut)

3 sezení

4 500 Kč (1 000 Kč / 55 minut)

5 sezení

6 750 Kč (900 Kč / 55 minut)

Kdy a jak zaplatíš?

Žádný spěch, zaplatíš až po sezení. Faktura s QR kódem ti dorazí do mailu a máš 14 dní na úhradu.

Úvodní schůzka zdarma

Využij 30minutovou nezávaznou konzultaci zdarma, kde probereme tvé otázky a vyjasníme, jaký typ spolupráce bude pro tebe ten pravý.