Chci do IT

Doprovodím tě do IT

Ano, můžeš se mít líp a pracovat v branži, kam tě to táhne! Nevede tam snadná cesta. Ale ten cíl… ten stojí za to. Neplácej se v tom sám/sama. Pomůžu ti vyznat se v situaci i v sobě. Půjdeme spolu přímo bez slepých odboček a budu tvá pomocná ruka až do cílové pásky.

Mám upřímnou radost, když vidím tvůj posun a zvládnutí překážek. Obdivuju tvou odvahu pouštět se i do nepříjemných oblastí – sama vím, jaká to dokáže být výzva, jak to umí bolet. Je mi ctí, když tě můžu na vzrušující cestě životem chvíli doprovázet.

Jsem ajťačka a psycholožka v jednom

Zvažuješ koučink, terapii, mentoring… ale vlastně nevíš, co na tvou situaci sedí nejlíp, co ti sedne? Dopřeju ti full service – během spolupráce můžeme kdykoli přejít třeba z koučinku do terapie, pokud to bude pro tebe v dané chvíli přínosnější.

Získáš (znovu) rovnováhu

Pomůžu ti naplnit cíle, získat nadhled, porozumět si. Duší jsem terapeutka a v mé práci a zvolených metodách se to odráží. Během spolupráce se mnou by sis měl/a víc porozumět, získat klid, sebejistotu a „nakazit se“ mou vírou v tvé schopnosti. 

Využiješ mé zkušenosti a svůj potenciál

Můžeš těžit z mých zkušeností v oblastech career switche a práce v IT. Budeš mít v zádech někoho, kdo věří v tvůj ohromný potenciál, nesoudí a přijímá tě takového/takovou, jaký/á jsi, kde jsi. A že je to okay.

Čeho spolu můžeme dosáhnout?

Z

Získáš jasný návod pro přípravu na práci v IT

Naučím tě time management, jak se učit, rozhodovat, plánovat. Přestaneš se topit v záplavě informací, co se (na)učit. Jako ajťačka ti pomůžu udržet směr a poradím zdroje pro studium.

Z

Úspěšně projdeš náročným obdobím kariérní změny

Je běžné propadat v takové fázi pochybám o sobě. Pomůžu ti to zvládnout. Zapracujeme na tom, jak překonávat úzkost a propady nálad, bránit se negativním myšlenkám a udržet si sebedůvěru.

Z

Sestavíš se mnou chytrý realizovatelný plán

Bez zbytečných oklik vede k tomu, co chceš. Vyjasníme, co potřebuješ, zapojíme brainstorming, vybereme nejoptimálnější řešení právě pro tebe. A pak už jen pracuješ na splnění cíle.

Z

Poznáš své silné stránky a jak je nejlíp využívat

Vlastně nevíš, v čem jsi silný/á v kramflecích a kde zbytečně plýtváš kalorie? Udělám ti psychologickou diagnostiku osobnosti a budeš vědět, na čem stavět úspěch, kde zapracovat a jak dál.

{

„Ocenil jsem možnost mluvit, protože mám obecně blok mluvit o svých pocitech a problémech. Pojmenovávat a rozebírat je nahlas mi ukázalo, že je dobré o nich mluvit, protože člověk si může situaci uvědomit i z jiných pohledů a zvážit jiný názor.“

Jakub

Jak spolupráce probíhá

na začátek

Úvodní konzultace zdarma

Většina klientů využije 30minutovou nezávaznou konzultaci. Probereme, jaká témata chceš řešit, jaký typ spolupráce je pro tebe nej (koučink, mentoring, psychodiagnostika, terapie nebo kombinace), jak sezení probíhá, co ti přinese.

najdeme cesty

Máš zájem? Jdem na 1. sezení!

Objednáš se a ve stanovený čas připojíš přes Zoom na videohovor. Pracujeme naplno a ty získáš představu, jak to standardně probíhá. (Na 1. setkání nabízím garanci spokojenosti, tj. platíš až po sezení, když naznáš, že to byl pro tebe přínos.)

přijdeme na to

Pravidelně se potkáváme online

Jak často? Nejčastější frekvence je 1x za týden nebo 14 dní. Ať zvolíš jakýkoli typ spolupráce (terapie, koučink, mentoring, psychodiagnostika), každé sezení by ti mělo přinést uspořádání myšlenek, nadhled a větší klid.

je to na tobě

Pokračujeme tak dlouho, jak potřebuješ

A taky podle typu spolupráce – psychoterapie trvá typicky 6–12 měsíců, při koučinku a psychodiagnostice to bývají minimálně 3 sezení, mentoring většinou tak dlouho, dokud si nenajdeš práci v IT.

pusu mám na zámek

A co důvěrnost informací?

Naprostá. Svou práci pravidelně superviduji a jsem členkou Českomoravské psychologické společnosti.

Její etický kodex je pro mě závazný včetně důvěrnosti informací o klientech a závazku mlčenlivosti. Mám soukromou praxi, proto nejsou informace o tobě součástí žádné zdravotnické dokumentace.

Dopřeju ti koučink, mentoring,
terapii i diagnostiku

Terapie

Zaměřuju se na rozvoj, podporu, nabízím vhledy na tvé problémy. Nevrtáme se v dávných traumatech a minulosti, soustředíme se na přítomnost. Vedu k růstu, porozumění a poznání, že život máš ve svých rukách.

Koučink

Ideální forma spolupráce pro začátečníky, kteří mají představu, cíl – jen neví, jak jich dosáhnout. A pro toho, kdo chce v životě udělat konkrétní změny a najít optimální řešení problému.

Mentoring

Poradím, co potřebuješ umět pro získání práce v IT, čím začít. Čerpáš ze zkušeností mentora, nebloudíš slepými uličkami. Mám zkušenosti s Pythonem a databázemi, tam ti dopřeju full-servis.

Diagnostika

Během min. 3 sezení získáš odpovědi na otázky, které tě (o sobě) vždy zajímaly. Ujasníš si své silné stránky, jaký jsi, co potřebuješ a co to znamená pro to, co právě řešíš. 

Klienti si chválí, že empaticky následuju jejich potřeby. Jsme na jedné vlně a plujem někdy svižně jak na Ohři, jindy pomalu jak na Berounce… prostě jak je zrovna potřeba.

{

Nejvíce mi pomohlo si uvědomit, že dělám dost, i když si myslím, že dělám málo. Taky jsem velmi ocenila, že si na mě Nela udělala čas i o víkendu a on-line, protože jinak bych zůstala bez pomoci. Dokonce i narychlo, když to bylo akutní

Lenka

Jaký typ podpory ti bodne?

Váháš, jestli pro tebe bude spolupráce se mnou přínos? A potřebuješ koučink nebo spíš terapii? Udělej si krátký kvíz a budeš mít jasněji.

Ceník

Platíš za jednotlivá sezení nebo si dopřeješ výhodný balíček. Sezení si můžeš přeobjednat – jen to prosím udělej co nejdřív, ať může uvolněný termín využít někdo jiný. V tíživé finanční situaci ti můžu poskytnout slevu.

1 sezení 3 sezení 5 sezení
55 minut 1 200 Kč
1 200 Kč / 55 minut
3 300 Kč
1 100 Kč / 55 minut
5 000 Kč
1 000 Kč / 55 minut

85 minut

+ 50 % času
až o 40 % výhodnější

1 650 Kč
1 100 Kč / 55 minut
4 500 Kč
1 000 Kč / 55 minut
6 750 Kč
900 Kč / 55 minut

Balíčky 55 minutových sezení

1 sezení

1 200 Kč (1 200 Kč / 55 minut)

3 sezení

3 300 Kč  (1 100 Kč / 55 minut)

5 sezení

5 000 Kč (1 000 Kč / 55 minut)

Balíčky 85 minutových sezení

1 sezení

1 650 Kč (1 100 Kč / 55 minut)

3 sezení

4 500 Kč (1 000 Kč / 55 minut)

5 sezení

6 750 Kč (900 Kč / 55 minut)

Kdy a jak zaplatíš?

Žádný spěch, zaplatíš až po sezení. Faktura s QR kódem ti dorazí do mailu a máš 14 dní na úhradu.

Úvodní schůzka zdarma

Využij 30minutovou nezávaznou konzultaci zdarma, kde probereme tvé otázky a vyjasníme, jaký typ spolupráce bude pro tebe ten pravý.